logotyp
Login

O firmě - Interglobal Duo - zemní protlaky

TRACTO představil na veletrhu bauma 2022 novinky z oblasti strojů pro bezvýkopové...

... technologie. Letošní přehlídka moderních stavebních strojů a techniky na veletrhu bauma 2022 proběhla v netradičním podzimním termínu od 24. do 30. října na výstavišti v Mnichově. Mezi vystavovateli, kteří představili příchozí veřejnosti své stroje, nechyběl ani přední světový dodavatel strojů, zařízení a technologií pro bezvýkopovou pokládku nových, ale také obnovu starých inženýrských sítí, německý výrobce TRACTO-TECHNIK.
číst celý článek

Tracto technik, Interglobal Duo na veletrhu bauma 2022

Grundomat - zemní rakety

INTERGLOBAL DUO s.r.o. - prodej bezvýkopových technologií Tracto-Technik

INTERGLOBAL DUO s.r.o. - prodej bezvýkopových technologií Tracto-TechnikFirma Interglobal a.s.  byla založena v roce 1990 a následně v roce 2001 se transformovala na INTERGLOBAL DUO s.r.o. V oblasti bezvýkopových technologií má firma dlouholeté zkušenosti, které doplňuje spolupráce s firmou Tracto - Technik, která patří mezi jednoho z předních světových výrobců bezvýkopových technologií. Pro práci využíváme zemní protlačovací stroje dodávané firmou Tracto-Technik, SRN. Během více jak jedenáctileté činnosti společnosti Interglobal, byl v rámci stanovených programů rozšiřován sortiment nejenom v těchto základních komoditách, ale i samotných komodit. 

V posledních několika letech se vývoj těchto technologií výrazně posunul kupředu. Na zemní protlačovací stroje stroje jsou kladeny stále větší nároky a dimenze pokládaných sítí se neustále zvětšuje. Naše firma je schopna v této oblasti uspokojit i speciální požadavky zákazníka, a to jak v oblasti nabídky nového stroje, tak také v realizaci staveb. Naši zaměstnanci pracují již přes deset let v oboru, nejdříve neřízených, později řízených protlaků a mají přehled o nejmodernějších postupech při realizaci prací těmito technologiemi.Firma Trachto-Technik, s kterou spolupracujeme, získala v roce 2004 ocenění v SRN za vývojovou činnost a díky stálému rozvoji se také drží mezi předními světovými dodavateli strojů pro bezvýkopovou technologii, jak pro pokládku nových, tak pro obnovu starých produktovodů.

Nemalý podíl na spokojenosti našich zákazníků mají i služby nabízené naší firmou Interglobal DUO. Především to jsou :
- poradenství při všech problémech, které souvisejí s provozem protlačovacích a vrtných souprav
- záruční a pozáruční opravy a servis na všechny námi dodávané výrobky včetně oprav prováděných u zákazníka, nebo na stavbě.
Pozor od 3.5.2018 změna sídla společnosti Interglobal DUO s.r.o.
Tyršova 769, 252 66 Libčice nad Vltavou

Chcete využít našich služeb ?

*
*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
HOME

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign